Projektowanie stron internetowych, Aplikacje internetowe, Sklepy internetowe. IT-NET STUDIO Ireneusz Konieczny - Dzierżoniów, Bielawa, Świdnica, Wałbrzych, Wrocław

O firmie

Bogate doświadczenie nabyte przez długie lata pozwala na realizację rozmaitych projektów. Oferujemy szyte na miartę, niesztampowe rowiązania, które sprawdzą się w Twoim biznesie. Dynamiczny rozwój i pasja sprawia, że warto nam powierzyć swoje zadania!

Nasza firma jest zgranym zespołem profesjonalistów, który oferujemy wykonanie „szytych na miarę” projektów informatycznych dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Posiadamy duże doświadczenie w branży IT przez co doskonale rozumiemy cele biznesowe naszych klientów. Naszą misją jest dostarczanie produktów informatycznych o wzorowej jakości, zachowując przy tym rozsądną cenę.

Zaletami takich zespołów jak nasz są przede wszystkim:

Właśnie dzięki nim potrafimy łatwo i szybko wdrażać nowe technologie, które pozwalają nam przebić się na tle konkurencji i dostarczać klientom topowe rozwiązania.

Projektowanie stron internetowych to nasza profesja, ale zarazem i hobby.
Staramy się połączyć działalność biznesową z autentycznym zainteresowaniem i pasją. Do każdego projektu podchodzimy z pasją i zaangażowaniem. Wszystko to po to, by Twoja firma zyskała nowe oblicze i podniosła swoją rangę wśród witryn konkurentów. W swoich projektach staramy się wykorzystywać najnowsze technologie oraz dostosowywać się do panujących trendów i standardów webdesignu.

Głównym filarem działalności naszej firmy jest projektowanie stron internetowych oraz e-sklepów.
Zajmujemy się również tworzeniem dedykowanych aplikacji internetowych.
Wspomniane rozwiązania dedykowane to portale i programy pisane na specjalne zamówienie. Portale takie tworzone są na zamówienie a zastosowane w nich technologie znacząco odbiegają od standardowych rozwiązań stosowanych w portalach, sklepach, aukcjach. Systemy dedykowane to nie tylko strony www których konstrukcja odbiega od zwykłych stron www czy sklepów internetowych. To także oprogramowanie, które może być użyte do zarządzania firmą, pracownikami, kadrami. Dzięki stosowaniu nowoczesnych technologii, możemy budować zaawansowane aplikacje znacznie szybciej i łatwiej niż kiedyś.

Zawsze staramy się oddać klientowi produkt zaspokajający jego oczekiwania dbając przy tym, aby czas poświęcony naszemu klientowi byl owocny dla obu stron... Proszę o tym pamiętać wybierając naszą ofertę.

Podsumowując, nasza oferta obejmuje: